bayrak

Pektaş: “Gümüşhane dağların arasındaki bir inci olacak.”

Çarşamba, 04 Mart 2015 13:32 Şükrü BULUT Hit: 743

harsitAK Parti Gümüşhane milletvekili aday adayı Cihan Pektaş, yapımı devam etmekte olan Harşit Çayı ıslah projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nda üst düzey bürokrat olarak çalıştığı süre içerisinde Gümüşhane’de yapılan yatırımları birebir takip ederek bakanlık yatırımlarından en fazla oranda yararlanan ilin Gümüşhane olmasını sağlayan Cihan Pektaş, vizyon projelerle il genelindeki değişimin artarak süreceğini söyledi.

Türkiyenin en hızlı akarsuyu olan Harşit Çayı üzerinde yapılmakta olan ıslah çalışmaları sonucunda Gümüşhane’nin dağların arasında kalmış bir inciye dönüşeceğini ifade eden Pektaş, “Bu proje en kısa sürede tamamlanarak vatandaşımızın hizmetine sunulacaktır. Proje ile gerçekleştirilecek yatırımlar şehrimizin yaşam kalitesini daha üst seviyelere çıkartacağı gibi, hedef olarak belirlediğimiz “Turizm Şehri Gümüşhane” imajını da perçinleyecektir. Yaşanacak değişim, AK Parti belediyecilik anlayışının Gümüşhane’de tam olarak karşılık bulmasını da sağlayacaktır” dedi.

 

Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın yanı sıra diğer bakanlıkların da Gümüşhane’ye karşı özel ilgilerinin olduğunu kaydeden Pektaş; “Geride kalan 13 yılda AK İcraatların Gümüşhane’nin her noktasında hissedildiğini görmekten mutluluk duyuyorum. Hemşerilerim de, yaşanan bu değişime verdikleri oylar, gösterdikleri teveccüh ile mukabele ediyor. Bu ilgi; bizleri, hizmet için yarışan neferleri, daha fazla çalışmaya sevk ediyor” diye konuştu. 

 

hergün yeni bir film

googlesocial twitsocial facesocial

Haber Verme Hattı.

0.534.938.17.13 & admin@gundem29.com